Tips
Tips

Şikayetim Var! BEDEVA PAKETİ 750 TL GÖSTERİP SUNUCULARA ORTAK OLMAYA ÇALIŞAN I MİNİENYA I LEXUSV ROLEPLAY I

berkaybe_

Özel Üye
Kayıtlı Üye
15 Nis 2021
1
0
1
Merhabalar arkadaşlar öncelikle bugün sizlere Minienya Adlı LexusV Roleplay Sunucusunun founderinin kolpalarını öğreniyoruz öncelikle ;

1.Adım @mustafabrave Ücretsiz paketlerini bir araya getirip 10-15 çeken sunucuların Kurucularına Gidip bu paket 750 tl bu paketle birlikte siz ortak olayım demek . ( sunucusu 2 çekiyor )

2.Adım Developer'lere Ayda 1000 TL Vererek ücretsiz paket kullanmak

3.Ortak olmak istediğin sunucunun developeri seni ifşaladığında ifşalayana küfür etmek
(
)

4. 300 TL'ye Mekanik Almak Ama Mekaniğin Tüm Platformlarda Ücretsiz Olması

5.Ücretsiz Paketteki Logoları Değiştirmeye Uğraşmamak

2021-04-14_01-20-49.png2021-04-14_01-00-39.png2021-04-14_00-50-35.png2021-04-14_00-47-53.png2021-04-14_00-43-40.png2021-04-13_23-59-17.png

Genel Sohbet
Kuralalr Yardım Kullanıcılar
Facebook grubumuz : facebook sayfamıza gidebilirsiniz.
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.
  • ☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆:
    Fivemturks.com forumuna hoşgeldiniz , sohbet penceremiz aktif edilmiştir.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    Forum genel kurallarını lütfen okuyunuz! Chat üzerinde reklam yapmak, din, dil , ırkçılık ve küfür söylemleri yasaktır ve ban sebebidir.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    Forum genel kurallarını lütfen okuyunuz! Chat üzerinde reklam yapmak, din, dil , ırkçılık ve küfür söylemleri yasaktır ve ban sebebidir.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • ☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆:
    Server sahiplerinin dikkatine ; forumumuzun sağ tarafında bulunan discord adresimize gelerek 🌀 Server Sahibi 🌀 permini almayı unutmayın ayrıca 「🏹」server-tanıtım kanalında ücretsiz bir şekilde sunucunuzu tanıtabilirsiniz.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    @☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆, Aleykümselam hoşgeldin , türkiyenin gelişmekte olan fivem forumu fivemturks.com iyi günler diler.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    @☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆, Aleykümselam hoşgeldin , türkiyenin gelişmekte olan fivem forumu fivemturks.com iyi günler diler.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM: Forum genel kurallarını lütfen okuyunuz! Chat üzerinde reklam yapmak, din, dil , ırkçılık ve...
    Sohbet 0
    Üst Alt
    Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!