Tips
Tips

Sunucu Tanıtım D4RK (HARD) ROLEPLAY

Ancalagonx1

Kayıtlı Üye
21 May 2021
1
0
1
Hard rp'yi doya doya yaşamak istiyorsanız hepinizi bekliyorum. Özgün eğlenceyi en baştan yarattık sizleri de bu mecraya büyük bir heyecan ile bekliyoruz.

╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
║► D4RK Roleplay
╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
║-7/24 yetkili ekip!
║-Saygıya önem gösteren yönetim kadromuz!
║-Seçkin üye alımları!
║-Asla P2W yok
║-Güncel scriptler!
║-Özgün Karakterler.
║-Gerçekçi yaşam imkanı!
║-10 Tane illegal 12 tane legal.
║-Sadece araba ve mekanik bağışı.
║-Hard rp hard ekonomi.
║-İlgili yönetim ekibi
║-Gelişmiş global anti-cheat
║-RYZEN 9900x işlemcili makine
║-Gelişmiş kıyafet paketi
║- discord.gg/ZX693hwSbN

• D4RK Roleplay alımlarımız aktif durumdadır.
• Kayıtlarda bekleme süreniz maksimum 5 dakikadır.
• Kayıt olmak için mülakat bekleme odasına geçiş yapabilirsiniz.

🚔| L.S.P.D Ekibi aranmaktadır.
☘| The Families boştadır.
🔮| East Side Ballas boştadır.
🌊| 99 Watts Crips boştadır.
🦅| Lost MC boştadır.
🔅| Los Santos Vagos boştadır.
💦| Varrios Los Aztecas boştadır.
⭐| L.S.S.D Ekibi boştadır.
🩸| Bloods boştadır.
🏴| Black Gang boştadır.
💉| Ems alımlarımız devam etmektedir
🎨| Kendi İllegal Custom ekibiniz ile gelebilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Genel Sohbet
Kuralalr Yardım Kullanıcılar
Facebook grubumuz : facebook sayfamıza gidebilirsiniz.
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.
  • ☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆:
    Fivemturks.com forumuna hoşgeldiniz , sohbet penceremiz aktif edilmiştir.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    Forum genel kurallarını lütfen okuyunuz! Chat üzerinde reklam yapmak, din, dil , ırkçılık ve küfür söylemleri yasaktır ve ban sebebidir.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    Forum genel kurallarını lütfen okuyunuz! Chat üzerinde reklam yapmak, din, dil , ırkçılık ve küfür söylemleri yasaktır ve ban sebebidir.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • ☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆:
    Server sahiplerinin dikkatine ; forumumuzun sağ tarafında bulunan discord adresimize gelerek 🌀 Server Sahibi 🌀 permini almayı unutmayın ayrıca 「🏹」server-tanıtım kanalında ücretsiz bir şekilde sunucunuzu tanıtabilirsiniz.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    @☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆, Aleykümselam hoşgeldin , türkiyenin gelişmekte olan fivem forumu fivemturks.com iyi günler diler.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    @☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆, Aleykümselam hoşgeldin , türkiyenin gelişmekte olan fivem forumu fivemturks.com iyi günler diler.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM: Forum genel kurallarını lütfen okuyunuz! Chat üzerinde reklam yapmak, din, dil , ırkçılık ve...
    Sohbet 0
    Üst Alt
    Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!