Tips
Tips

İstek Disc İnventory item gözükmeme hatası

JehateN

Kayıtlı Üye
8 Şub 2021
7
0
1
1617305572192.png

Envanter böyle gözüküyor slot envanter olduğu için silah basınca 1. slota geliyor ve kullanabiliyorum ama gözükmüyor.

1617305616778.png
konsoldaki hata bu

JehateN

Kayıtlı Üye
8 Şub 2021
7
0
1
disc modülü zaten cok sıkıntılı , bence sadece slotlu envanter olarak devam ettirin.
ya aslında o kadar sıkıntı çekmiyordum fazla envanter ayarlamadım bu güne kadar genelde 2 kişi yapardık ben küçük şeyleri hallederdim arkadaş envanteri vs. hallederdi.Çalıştığını bildiğim es_extended ve disc inventory kullanmama rağmen aynı sıkıntı anlamış değilim gerçekten

☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆

Yönetici
FivemTurks.COM
Özel Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2020
510
49
28
ya aslında o kadar sıkıntı çekmiyordum fazla envanter ayarlamadım bu güne kadar genelde 2 kişi yapardık ben küçük şeyleri hallederdim arkadaş envanteri vs. hallederdi.Çalıştığını bildiğim es_extended ve disc inventory kullanmama rağmen aynı sıkıntı anlamış değilim gerçekten
dediğim gibi disc modülü bir yerden problem biter bir yerden başlar , Allah kolaylık versin :)

Genel Sohbet
Kuralalr Yardım Kullanıcılar
Reklam satın alımları için kredi kartı ödemesi aktif edilmiştir , shopier güvencesi ile 256bit SSL ile korunan websitesi üzerinden reklam satın alabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra discord üzerinden veya forum üzerinden bizim ile iletişime geçip reklamınızı aktif hale getirebilirsiniz.
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.
  • ☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆:
    Fivemturks.com forumuna hoşgeldiniz , sohbet penceremiz aktif edilmiştir.
    ☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆: Fivemturks.com forumuna hoşgeldiniz , sohbet penceremiz aktif edilmiştir.
    Sohbet 0
    Üst Alt
    Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!