Tips
Tips

Sabit FİVEMTURKS.COM'DA ÖZEL ÜYE VE DEVELOPER PERMLERİ AÇILDI!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆

Yönetici
Developer
Özel Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2020
450
43
28
Herkese merhabalar sevgili fivemturks.com kullanıcıları ve ziyaretçileri ,

1.png ---> Developer perm
2.png---> Özel Üye perm

Peki nedir bu perm sistemi ?

Arkadaşlar ve sevgili ziyaretçiler biliyorsunuz ki fivem sektörü aşırı zorlu ve hizmet almakta zorlandığımız bir yer haline geldi. Sunucu sahipleri istediği scriptleri , istediği eklentileri sunucularına ekleyemediklerinde veya hiç bilgisi yok ise profesyonel birinden destek almak istediklerinde piyasadaki çakallar hemen doluşuveriyor etrafına.
Bizde bunları önlemek adına fivemturks.com olarak bir perm sistemi başlattık.

Developer permine sahip olan şahıslara güvenebilirmiyim ?

Fivemturks.com olarak işini profesyonel şekilde yapan arkadaşlara bu permi vermeye dikkat ve özen göstereceğiz , ama tabiki fivem sektörünü herkes az çok biliyor biz ne kadar seçiçi olsakta %100 güven sağlayamayız. Biz sadece bu perme sahip üyenin iyi hizmet verdiğini düşünürüz ve permini forumda kullanması için veririz yani taktir yine siz değerli sunucu sahiplerinin olacaktır.


Developer permine nasıl sahip olurum ?

Discord Kullanıcı Adınız : ( var ise , yok ise yok yazın )
Forum Kullanıcı Adınız :
Fivem Tecrübeniz :
Fivem Script Tecrübeleriniz :
Websiteniz : ( var ise , yok ise yok yazın )
Referanslarınız :
Kendinizden Bahsedin :

Yukarıdaki bilgileri [email protected] adresine mail olarak gönderdiğinizde incelemelerimiz sonucunda perminiz verilecektir , olumsuz bir geri dönüş olursada tarafınıza mail olarak bildirilicektir.


Özel Üye permi nedir ?

Özel üye permi fivemturks.com'da ilgili olan sürekli kendini geliştiren ve forumumuza katkıda bulunan insanlara yönetici tarafından verilen bir permdir herhangi bir vasfı yoktur. Ancak bu üyemiz bizler için değerli ve forumumuzun gelişmesi için çalışmaktadır. Bu perm sadece bunu gösterir.


Özel Üye permine nasıl sahip olurum ?

Özel üye permine sahip olmak için , forumumuzda en az 20 mesajınız bulunmak zorundadir. Ayrıca forumumuzda paylaşımlarınıza ve katkılarınıza devam etmezseniz özel üye perminiz alınır. Özel üye permi almak için forum kullanıcı adınızı [email protected] adresine özel üye permi istiyorum yazarak mail gönderirseniz incelemeler tamamlandıktan sonra özel üye perminiz verilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!