JARGON ROLEPLAY | YENİ AÇILDI | TR'DE TEK SCRİPTLER | HEPİNİZ DAVETLİSİNİZ |

taonuz

Kayıtlı Üye
Jargon RolePlay

Jargon RolePlay (Gerçekçi ve İlgili Yönetim Kadrosu) olan oyun sunucumuz gerçeklik bazında rol tabanlı bir Gta V Fivem oyun modudur. Bu modumuzun içerisinde belirli meslekler ve belirli bir kuruluş aracılığı ile yaşamınızı normal bir serüvende sürdürürken siz değerli oyuncularımızın aksiyon beklediğinide bilmekteyiz bu hususta İllegal para kazanma yöntemlerine başvurduğunuzda sizleri diğer çeteler ile rekabette iken diğer taraftan Los Santosun adalet melekleri Emniyet Genel Müdürlüğü birlikleri işinizi zorlayacaktır. Emlak işlerinizde dükkan işlerinizde illegal işlerinizde ve hayatınızın her evresinde sizlerle bizde bu orta düzeyde olan roleplay deneyimini yaşayacağız Jargon RP ekibi iyi oyunlar diler.

Bizlere ne avantajları var?

Jargon RolePlay sunucusu olarak sizlere tam bir rol ortamı ve kalıcı bir oyun ortamı sunmayı hedeflemekteyiz. Bu hususta siz değerli oyuncularımız rollerinizi büyük bir iştahla yaparken biz yönetim ekibi olarak sizlerin haklarını ön planda tutarak rahat bir rol ortamı sunacağız.

Hedefleriniz neler?

Hedefimiz standartlarda kalitemizi yüksek tutarak Türkiye'de en iyi Fivem RP sunucsu olmak ve diğer sunuculara örnek olmaktır aynı zamanda Fivem'i tanıtıp Fivem kitlesini geliştirmek ve genişletmektir.

Değişik ne sistemleri mevcut?

Gerçek bir rol ortamı sağlamak adına bazı meslekleri tüm kullanıcılara kapattık. Yönetim ekibinin seçmiş olduğu oyuncular sizlere bu mesleklerde hizmet verecektir. Bunlar harici Silah Dükkanlarında sizleri bekleyen bir kaç silah ve diğer silah sayılacak şeyler kısıtlanmış bir biçimde beklemekte. Sizleri daha farklı kılmak ve diğer yandan yapacağınız rol'e göre karakterinizi uyarlamak sizin elinizde. İllegal meslekler, legal meslekler, ceza sistemleri, cezaevi sistemi, modlu araçlar, modlu motorlar ve sayamadığımız bir çok özellik.

Oyun içerisinde bizleri nasıl bir maaş sistemi kazanç sistemi bekliyor?


Öncelikle şunu söylemek isteriz ki kesinlikle para kazanmanın çok kolay olmayacağını bilmeniz gerek mesleklerden aldığınız maaşlar (bunlara polis ve ems kuvvetleride girmekte) paranın tabiki de zor kazanılıyor olması oyunda zengin rol'ü için epey bir çaba sarf etmeniz gerektiğini göstermekte. Para kazanmak okadar kolay değil illegal para kazanmanın sizlere bir tık üstü kazanç sağlayacağını bilmenizi isteriz. Bu artışla beraber araba fiyatları, ev fiyatları, yakıt harcamalarınız bu ekonomi düzeyinde stabil bir şekilde ayarlanmıştır.

Kurallarınız nelerdir?

Kesinlikle sunucu içerisinde rolden kaçmak ve role girmemek gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Silahla ateş etmek yerine rol yapmak en doğru seçim olacaktır. Rol ortamını bozan ve gerçek hayat biçimine uymayan her hareket BAN!(uzaklaştırma) ile sonuçlanacaktır. Oyunumuza giren herkimse kuralları kabul etmiş sayılır.

Discord Adresimiz :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.


Bizlere vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür ederiz.

111.png

Jargon RolePlay Yönetim Ekibi
 
O

OZY

Foruma Hoşgeldiniz , Umarım Hedeflerinizde Başarılı Olursunuz.
 
Üst