Tips
Tips

LAVIEN ROLEPLAY EKİP VE OYUNCU ARIYOR. LSPD/EMS/MEKANİK/EMLAK/GANG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Παρουσία

Kayıtlı Üye
9 Haz 2021
6
0
1
logo.png
MAKİNEMİZ

80 GB NVMe SSD Disk Alanı
16 GB DDR4 RAM
Ryzen™5 3600X 8 Core CPU
Layer 3,4,7 Saldırı Koruması


SUNUCU BİLGİSİ

Merhabalar arkadaşlar. Sunucumuz yeni açılmıştır. Sizlerin de fikirlerini alarak her geçen gün sunucumuzu geliştirmeye çalışacağız. Birçok güzel scriptler ekledik ve daha fazlasını eklemeye çalışıyoruz. Deneyimli yönetim ekibimiz ile sizlerin isteklerine önem vererek ve sizleri dinleyerek sunucumuzu geliştirmeye çalışıyoruz. Şu anda sunucumuzu yeni açtık ve oyuncu arıyoruz. Bu arayışımızda, sizleri aramıza katarak daha iyi yerlere gelmek istiyoruz.

EKİP İLE GELENLER İÇİN NELER VAAD EDİYORUZ?

Eğer ki bir ekip ile birlikte gelirseniz sizlere gang, lspd, ems gibi rolleri sağlıyoruz. Sunucumuz gun-rp olmadığı için, gang isterseniz ne alacağınızı birlikte konuşuyor ve karar veriyoruz. Yüksek kişiyle gelen ekiplere, aktifliklerine bakarak mekanik, emlak vb işleri verebiliyoruz. Eğer ki discord sunucumuza gelirseniz hepsini sesli olarak konuşmak, anlaşmak ve sizleri aramızda görmek isteriz.

SUNUCUMUZU DAHA FAZLA İNCELEMEK İSTERSENİZ DİSCORD ADRESİMİZE GELEREK VEYA SUNUCU KONUMUZA BAKARAK; Sunucu Tanıtım - LALAVİEN ROLEPLAY | AÇILIŞ 10.06.2021 | İLLEGAL&LEGAL ALIMLAR AKTİFTİR | https://discord.gg/PXD45zvq | Türkiyenin En İyi ve En Yeni FiveM Forum Adresi (fivemturks.com) BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.


ARAMIZA KATILMAK İÇİN;
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!