Tips
Tips

Legend RolePlay | 3D Ses | İllegal Bölgeler Gizli | İllegal Silah Satıcısı | Hacker | Gelişmiş Şehir Sistemi | Yeni AÇILDI!

bahadır

Kayıtlı Üye
Mesajlar
1
Katılım
16 Şub 2020
Reaction score
0
Puanları
1

Reputation:Legend RolePlay

Legend RolePlay (Gerçekçi ve İlgili Yönetim Kadrosu) olan oyun sunucumuz gerçeklik bazında rol tabanlı bir Gta V Fivem oyun modudur. Bu modumuzun içerisinde belirli meslekler ve belirli bir kuruluş aracılığı ile yaşamınızı normal bir serüvende sürdürürken siz değerli oyuncularımızın aksiyon beklediğinide bilmekteyiz bu hususta İllegal para kazanma yöntemlerine başvurduğunuzda sizleri diğer çeteler ile rekabette iken diğer taraftan Los Santosun adalet melekleri Emniyet Genel Müdürlüğü birlikleri işinizi zorlayacaktır. Emlak işlerinizde dükkan işlerinizde illegal işlerinizde ve hayatınızın her evresinde sizlerle bizde bu orta düzeyde olan roleplay deneyimini yaşayacağız Legend RP ekibi iyi oyunlar diler.

Bizlere ne avantajları var?

Legend RolePlay sunucusu olarak sizlere tam bir rol ortamı ve kalıcı bir oyun ortamı sunmayı hedeflemekteyiz. Bu hususta siz değerli oyuncularımız rollerinizi büyük bir iştahla yaparken biz yönetim ekibi olarak sizlerin haklarını ön planda tutarak rahat bir rol ortamı sunacağız.

Hedefleriniz neler?


Hedefimiz standartlarda kalitemizi yüksek tutarak Türkiye'de en iyi Fivem RP sunucsu olmak ve diğer sunuculara örnek olmaktır aynı zamanda Fivem'i tanıtıp Fivem kitlesini geliştirmek ve genişletmektir.

Değişik ne sistemleri mevcut?


Gerçek bir rol ortamı sağlamak adına bazı meslekleri tüm kullanıcılara kapattık. Yönetim ekibinin seçmiş olduğu oyuncular sizlere bu mesleklerde hizmet verecektir. Bunlar harici Silah Dükkanlarında sizleri bekleyen bir kaç silah ve diğer silah sayılacak şeyler kısıtlanmış bir biçimde beklemekte. Sizleri daha farklı kılmak ve diğer yandan yapacağınız rol'e göre karakterinizi uyarlamak sizin elinizde. İllegal meslekler, legal meslekler, ceza sistemleri, cezaevi sistemi, modlu araçlar, modlu motorlar ve sayamadığımız bir çok özellik.

Oyun içerisinde bizleri nasıl bir maaş sistemi kazanç sistemi bekliyor?

Öncelikle şunu söylemek isteriz ki kesinlikle para kazanmanın çok kolay olmayacağını bilmeniz gerek mesleklerden aldığınız maaşlar (bunlara polis ve ems kuvvetleride girmekte) paranın tabiki de zor kazanılıyor olması oyunda zengin rol'ü için epey bir çaba sarf etmeniz gerektiğini göstermekte. Para kazanmak okadar kolay değil illegal para kazanmanın sizlere bir tık üstü kazanç sağlayacağını bilmenizi isteriz. Bu artışla beraber araba fiyatları, ev fiyatları, yakıt harcamalarınız bu ekonomi düzeyinde stabil bir şekilde ayarlanmıştır.

Kurallarınız nelerdir?

Kesinlikle sunucu içerisinde rolden kaçmak ve role girmemek gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Silahla ateş etmek yerine rol yapmak en doğru seçim olacaktır. Rol ortamını bozan ve gerçek hayat biçimine uymayan her hareket BAN!(uzaklaştırma) ile sonuçlanacaktır. Oyunumuza giren herkimse kuralları kabul etmiş sayılır.Gelişmiş Şehir Paketi
İllegal Silah Satıcısı
Ruhsatlı Silah Satıcısı
Grove , Ballas , Vagos , TheLostMc
Gangler İçin Modlu Mekanlar
Gizli İllegal Bölgeler
4 Katlı Polis Karakolu
Npc Doktor
+100 Modlu Araç
Fps Optimizasyonu Yapıldı
Ev Soygunu Aktif
Market Soygunu Aktif
Banka Soygunu Aktif
Özel Hacker Sistemi
Özel Bahama Club Mesleği
Özel Striptiz Club Mesleği
Sorunsuz İllegal Meslekler
Sorunsuz Legal Meslekler
Bugsuz Motel Sistemi


Discord Adresimiz :
Discord Adresimiz :
Discord Adresimiz :

20200212225540_1.jpg
aaa.png

Adsz.png
unknown (1).png
unknown (2).png
unknown (3).png
unknown (4).png
unknown.png
 

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:
M

MustafALPKonu içeriği güzel. Başarılar.
 

《Joux》#7269

Kayıtlı Üye
Mesajlar
1
Katılım
21 Şub 2020
Reaction score
1
Puanları
3

Reputation:Efane Bir Roleplay Serveri . Bu Zamana Kadar 12 Server Gezdim En İyisi Bu !!!
 

MuratGürses

Kayıtlı Üye
Mesajlar
1
Katılım
21 Şub 2020
Reaction score
1
Puanları
3

Reputation:Resimler Muhteşem Gözüküyor Ekibimle Geliyorum
 

BlooD!

Kayıtlı Üye
Mesajlar
1
Katılım
21 Şub 2020
Reaction score
0
Puanları
1

Reputation:çok başarılı bir server scriptleri falan efsane en iyisi bu !!!!
 

Tarik1881

Kayıtlı Üye
Mesajlar
1
Katılım
21 Şub 2020
Reaction score
0
Puanları
1

Reputation:süper bir server gelmenizi tavsiye ederim
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!