Tips
Tips

Luno borsası yöneticisinden Bitcoin için 85 bin dolar tahmini

CoinSco

Özel Üye
Mesajlar
345
Katılım
18 Haz 2021
Reaction score
0
Puanları
16

Reputation:

1 Ekim’de 43 bin dolar olan, dün ise 57 bin dolar seviyesini geçerek yükselişini sürdüren Bitcoin’in nereye kadar çıkacağı merakla beklenirken, boğa piyasası yorumları gelmeye de devam ediyor.

Luno borsasının Asya-Pasifik bölgesi yöneticisi olan Vijay Ayyar, Bloomberg’e yapmış olduğu açıklamada en büyük kripto paranın, kısa vadede 50 bin doların üstünde tutunmayı başarması durumunda 85 bin dolarlık fiyata ulaşabileceği değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

Bloomberg de mevzuyla ilgili internet adresinden bir grafik paylaştı ve gösterilen ters omuz-baş-omuz modeliyle BTC’nin 79 bin dolar seviyesine kadar gidebileceği yayınlandı.

McGlone’un beklentisi 100 bin dolar


Bilinmiş olduğu suretiyle Bloomberg’in başarıya ulaşmış stratejisti Mike McGlone da uzun süredir yıl sonu için 100 bin dolarlık tahminde bulunan kişiler içinde yer ediniyor. McGlone, Bitcoin’in 30 bin doalra düşmüş olduğu yazları bile en büyük kripto paranın 100 bin dolara çıkma ihtimalinin, 20 bin dolara düşme ihtimalidne fazlaca daha çok bulunduğunu belirtiyordu. McGlone, Bitcoin mevzusunda dün attığı tweet’te de, borç tehlikesi ve Bitcoin sistemine olan itimat sebebiyle en büyğk kripto paranın 4. çeyrekte daha ilkin görülmemiş bir aşamaya geçebileceğini söylemiş oldu.

Haberin yazıldığı dakikalarda 57 bin dolar civarında işlem gören Bitcoin’in piyasa kıymeti ise 1 trilyon 71 milyar dolardan işlem görüyor.

Vijar Ayyar’ın yönetici olduğu Luno Borsası da, kısa süre ilkin Grayscale’in de sahibi olan Digital Currency Group tarafınca satın alınmıştı.

The post first appeared on .

 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!