Tips
Tips

Sunucu Tanıtım Navy Roleplay | Sunucu Tanıtımı

NavyRoleplay

Kayıtlı Üye
11 Mar 2021
2
0
1
12NAVYWP2.jpg
Biz Kimiz ?

-Navy Roleplay yönetim ekibimiz sayısız sunucuda oynamış,gerek yönetim gerek oyun içi sorunlardan bıkmış ve kendilerine bir yol çizerek diğer oyuncuların bu sorunları yaşamaması için bir sunucu kurmaya karar vermiştir.
-Tamamen oyuncu odaklı,egoist olmayan,adaletli,samimi,eleştiriye açık,çok rahat bir şekilde sohbet edebileceğiniz bir yönetim ekibiyiz.


Amacımız Ne?

-Amacımız sunucu gezmekten bıkmış,bir yerde düzen tutturmak isteyen,aynı kendisi gibi karşısındakinden de kaliteli bir rol bekleyen,tüm günün stresini oyunda atmak isteyen,GunRP'den bıkmış,sosyalRP yapmak isteyen kaliteli oyuncuları bir araya toplayarak güzel bir oyun keyfi sunmaktır.

Neden Navy Roleplay ?

-Amaçlarımızda bahesttiğimiz gibi yönetim ekibimiz bir çok sunucuda oynadı ve karşılaştıkları zorluklara göre siz değerli oyuncularımızın şikayetlerini uzun süre dinledik ve sunucumuz tamamen oyuncularımızın görüşlerine ve geri-bildirimlerine göre şekillendi.

-Destekte saatlerce beklemek yok!Tamamen ticket sistemi üzerinden destek sistemini işletiyoruz,rol esnasında asla desteğe çağırılmazsınız,kanıt yoksa hiçbir şekilde uyarı almazsınız.
-Kanıtın olmadığı durumlarda ticket açmaktan çekinmeyin,adminlerimiz kritik rollerin hepsini izlemekte ve gerekli kayıtları almakta.
-Sunucumuzda iki aşamalı alım bulunmakta.İlk olarak form sistemiyle alcağımız oyuncularımızın rol bilgisini test etmekteyiz,ikinci olarak rol zevkini düşürmemek amacıyla ses testi yapılmakta.Bu sistem ile siz değerli oyuncularımızın rol zevkini en üst seviyeye amaçlamaktayız.
-Optimizasyon sistemimiz sayesinde rolde donma,kasma gibi sorunların olmayacağının garantisini siz değerli oyuncularımıza veriyoruz
-Güncel legal mesleklerimiz ile roldeyken kendinizi adeta yarattığınız karakter gibi hissedeceksiniz.(PD ekibimiz son derece profesyonel olup,Amerikan PD'si yapmakta.Aynı zamanda tüm mesleklerimizin her hafta eğitimi olup hiç bilmeseniz bile sizi profesyonel hale getirmeyi planlıyoruz.)
-Hep mesleğimi mi yapacağım? Tabiki hayır.Hobi mesleklerimiz bulunmakta ve sosyal RP yapmak için mükkemmel bir seçim oluyor.
-Boş motelden bıktınız değil mi ? Aynı şekilde biz de bu durumdan sıkılmıştık fakat düzenlediğimiz ekonomi sistemi ve oyuncu kalitesi ile motelde saatlerce konuşabileceğiniz,tanışabileceğiniz ve yeni arkadaşlıklar kuracabileceğiniz bir ortam oluşturduk.
-Brom brom diye dolaşan çetelerden bıktığınızı biliyoruz bunun için gelir gelmez bir oluşum olamıyorsunuz.İlk olarak oluşum onay formunu doldurmanız ve özenle hikaye yazmanız gerekiyor.
-Custom oluşum alımlarımız açık olup,gerekirse size özel kıyafet oluşturabiliyoruz.
-Günümüz Amerika'sında gerçekleşmesi imkansız olaylar emin olun sunucumuzda gerçekleşmeyecek.Çakırbeyli Ailesi gelip size racon kesemeyeceği gibi bir çete üyesi boydan boya yeşil kıyafetle dolaşamayacak.
-Sunucumuz Hard Rp ,bunun getirileri sayesinde gerçek hayatınızda göremeyeceğiniz hiçbir şey sunucumuzda gerçekleşmeyecek.Gerçekleşse bile gerekli uyarılar verilecek.
-Başlangıçta bahsettiğimiz gibi sunucumuz siz değerli oyuncularımızın istek ve önerilerine göre şekillenmekte istediğiniz veya şu olmasın dediğiniz her şey sizi önemseyen yönetici ekibimiz tarafından tek tek okunmakta ve değerlendirilmekte.
-İki günde en az bir etkinliğimiz olup sunucumuzdaki siz değerli oyuncularımızın sosyalleşmesini ve eğlenmesini planlıyoruz.
-Orta ekonomi sayesinde sizi farm yapmaya değil sosyalleşmeye davet ediyoruz,ihtiyaçlarınıza zamanında ulaşabileceksiniz.
-Sunucumuza başvuran herkesin hikayesi okunuyor ve hikayesine uymayan bir rolü olursa uyarılıyor.(Ör:Meth yapmayı bilmeyen bir karakterin gerekli maddelere ulaşıp Meth yapamayacağı gibi,sunucumuzda bunu ve benzeri illegal maddeleri öğretmek için illegal bir kimyagerimiz bulunmakta.)
-Tek başınıza bir illegal bile olsanız rol adminlerimiz sizi bulacak ve rol paslayacak,sıkılmamış olacaksınız.
-Sunucumuzda kesinlikle P2W yoktur,önceliğimiz her zaman sizin oyun zevkinizdir.


Okuduğunuz için teşekkürler,Başvurularınızı heycanla bekliyoruz!

-Sizi discord sunucumuza bekliyor ve sunucumuzu bilgilendiren,sunucumuzda çekilen fotoğrafları sizle paylaşıyoruz.


Discord Adresimiz:

navy_tanıtım.png

MOTEL VE ÇEVRESİ

navymotel.png

Hastane ve LSMS araçları


navyhastane3.png

navylsmsarac.png

navyhelikopter.png

LSPD Departmanı ve Araçları

navydepartman.png

navydepartman2.png

navypdarac.png


-Fotoğrafarlardaki tüm mekanlarda düzenli olarak canlı müzik,konser düzenlemekteyiz.Daha fazla bilgi için discord kanalımıza gelebilirsiniz.

Discord Adresimiz:
 

Ekli dosyalar

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!