Tips
Tips

Sunucu Tanıtım [ NOVA ROLEPLAY ] - + 90 FPS / AİLE-GANG-LSPD-EMS ALIMLARI AKTİF! / DENGELİ EKONOMİ / +17 / GELİŞMİŞ BANKA SOYGUNU / HTTPS://DİSCORD.GG/G9QW33

quake47

Özel Üye
Kayıtlı Üye
5 Tem 2021
13
2
3
SUNUCU TEKNİK BİLGİ

Sunucumuz 01/07/2021 tarihinde açılmıştır.

Sunucu Sosyal rp ağırlıklıdır ama aile ve çete alımı mevcuttur gun rp ye karşı bir ekibiz.

kaliteli ve sorunsuz paketimiz var,

Sosyal RP'nin dönmesi için elinden geleni yapan bir yönetim ekibimiz
ve 7/24 aktif olan developer.

bu sayede daha iyi yerlere gelececğimizi umuyorum.

NASIL BİR SUNUCU?

• Launcher Sistemi

• ORTA DÜZEY EKONOMİ

• SOSYAL RP AĞIRLIKLI

• Sorunsuz İllegal sistemler

• Gelişmiş Motel Sistemi

• Özel etkinlikler

• Bağışçı paketi çeşitleri

• Görselliği arttırılmış FPS Düşürmeyen çete mekanları

• İlgili Polis EMS Ekipleri

• Gelişmiş market sistemi

• Özel geliştirilmiş envanter sistemi

• Polis ekibi alımları

• Online Galeri Sistemi

• EMS Ekip alımları

• Gerçekliği arttırılmış özel geliştirilmiş hapishane sistemi

• Boş çeteler

•Yetkili alımları çete, ekip, aile ve ems alımları AKTİF!

• Adalet bakanlığı alımları

• Ekip alımına açık birimler

• FPS Düşürmeyen çokça özel tasarlanmış mekanlar (Ekip başvurularında ekiplere verilecektir)

•Animasyonlu meslek menüleri

• FPS Düşürmeyen modlu araçlar

• Kendimizin tasarımı olan drift, lastik dumanı ve araç kafesi scriptleri.

Güvenli bölgeler;

• Hastane ve Hastanenin ön kısımı

• Polis departmanı ve polis departmanının ön kısmı

• Adalet sarayı ve adalet sarayının ön kısımı

• Emlak ofisi ve emlak ofisinin ön kısmı

• Motel

GELİMİŞ SOYGUN SİSTEMİ

unknown.png

BİRBİRİNDEN FARKLI MODLU ARAÇLAR.

b8c954-33 (1).jpg

Gelişmiş online galeri sistemi!!

542377-Screenshot_4.png

LAUNCHER SİSTEMİ İLE KOLAY ERİŞİM!

s.png

İletişim Bilgileri:

Son düzenleme:

☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆

FivemTurks.COM
22 Ocak 2020
570
50
28
Hayırlı olsun,
Server sahiplerinin dikkatine ; forumumuzun sağ tarafında bulunan discord adresimize gelerek 🌀 Server Sahibi 🌀 permini almayı unutmayın ayrıca 「🏹」server-tanıtım kanalında ücretsiz bir şekilde sunucunuzu tanıtabilirsiniz.

Discord ;

Genel Sohbet
Kuralalr Yardım Kullanıcılar
Facebook grubumuz : facebook sayfamıza gidebilirsiniz.
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.
  • ☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆:
    Fivemturks.com forumuna hoşgeldiniz , sohbet penceremiz aktif edilmiştir.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    Forum genel kurallarını lütfen okuyunuz! Chat üzerinde reklam yapmak, din, dil , ırkçılık ve küfür söylemleri yasaktır ve ban sebebidir.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    Forum genel kurallarını lütfen okuyunuz! Chat üzerinde reklam yapmak, din, dil , ırkçılık ve küfür söylemleri yasaktır ve ban sebebidir.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • ☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆:
    Server sahiplerinin dikkatine ; forumumuzun sağ tarafında bulunan discord adresimize gelerek 🌀 Server Sahibi 🌀 permini almayı unutmayın ayrıca 「🏹」server-tanıtım kanalında ücretsiz bir şekilde sunucunuzu tanıtabilirsiniz.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    @☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆, Aleykümselam hoşgeldin , türkiyenin gelişmekte olan fivem forumu fivemturks.com iyi günler diler.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    @☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆, Aleykümselam hoşgeldin , türkiyenin gelişmekte olan fivem forumu fivemturks.com iyi günler diler.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM: Forum genel kurallarını lütfen okuyunuz! Chat üzerinde reklam yapmak, din, dil , ırkçılık ve...
    Sohbet 0
    Üst Alt
    Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!