Tips
Tips

Pd ekibi kuruyorum - Yayın ekibi

Furina

Kayıtlı Üye
Reaction score
0

Tanıtım

Merhaba herkese, ben Efe. Zamanında birçok kez PD rolü yaptım ve yönettim. Yayınlara tekrar başlamamla birlikte ekibi tekrar kuruyorum.

Kriterler
  • Minimum 17 yaş olmalı ve sesiniz polisliğe yakışır şekilde tok olmalıdır.
  • Hiyerarşi sistemine uymanız gerekmektedir.
  • Daha önceden PD rolü yapmış olmanız gerekmektedir.
  • Telsiz kodlarına hakim olup, o şekilde anons yapılmalıdır.
  • Belirli bir aktifliğinizin olması gerekmektedir.
  • Direkt üst rütbeden başlama fikriniz var ise hiç yazmayın. Sizin rolünüzü görmeden üst rütbe veremeyiz. Stajyer olarak başlarsınız ve üst rütbeniz tarafından incelenirsiniz.
  • Herhangi bir ekip ile birleşmeyi düşünmüyoruz.
Notlar

Sunucular yazarsa pd şefi var ise lütfen yazmayınız. Her daim yetki isteyen ve role uymayacaklar yazmasın lütfen. Departman içerisinde disipline önem veririm ancak yerine göre de eğlenir, güleriz.

İletişim bilgilerim,

Discord: Furina#5284

Furina

Kayıtlı Üye
Reaction score
0

Ekibimiz 10 kişidir, şuanda aktif minimum yaş 18 maksimum yaş 33 tür. Gelecek arkadaşlar ulaşabilir

FrQ

Kayıtlı Üye
Reaction score
0

**Selamlar, iyi günler dilerim. Size benzersiz bir sunucuda oynama fırsatı sunmak istiyoruz.** Bu bir reklam fakat sıradan reklamlar gibi max fps, vs. yazmak istemedik, size bu benzersiz sunucuyu benzersiz bir reklam ile tanıtmak istedik. ***Rahatsızlık verdiysek çok özür dileriz.***
```diff
- Modern ve güncel scriptleri 7/24 takip eden ve uygulayan.
- Kadın/Erkek oyunu sayısı ve eşitliğinin istenilen miktarda ve iyi olduğu.
- Ekonomi sisteminin gerçek Amerikan ekonomisi asgari ücreti üzerinden hesaplanarak oluşturulduğu ve gerçekçilikte zirve yaptığı.
- Silah almak için milyar dolarlar biriktirmenizi gerektirmeyen, gerçek Amerikan sisteminde olduğu gibi uygun fiyata alabileceğiniz.
- İstediğiniz aracı almak için bir ömür zaman harcamanız gerekmeyen, istediğinize çalışarak ve hakkınızla sahip olabileceğiniz.
- Pay to win gibi konuların olmadığı, para veren kişinin verdiği parayla sizden asla rolsel olarak üstün olamayacağı.
- PD' nin oyuncuyu yıldıran değil, oyuncunun halinden anlayan bir ekipten oluştuğu.
- Hakkınızı dava açarak arayabildiğiniz, adalet bakanlığı'nın ego vb. şeylerden uzak, gerçek adalet deneyimine sahip kişiler tarafından kurulduğu.
- F.I.B. gibi özel birimleriyle çetelerinizi ve ailelerinize sızma operasyonlarıyla sizleri zorlayacak dedektiflerin ve ajanların bulunduğu.
- Ailelerin sizin kafanıza sıkmak için ağzı sulanarak bakmadığı, Sosyal RP çerçevesinde sohbet edebileceğiniz.
- Yaş ortalaması yüksek ve kaliteli rp yapabileceğiniz.
- Sosyal RP, Fun RP vb. her konuda deneyimli oyunculara sahip.
- Adını büyük RP sunucularına kazımış olan ekiplerle kurulu legal düzene sahip
```
```fix
SİZE BÖYLESİNE İMKANLARI SUNMAK İÇİN VAR OLAN TÜRK YILDIZLARI RP E DAVET EDİYORUM!
```

**Türk Yıldızları Roleplay RP HOŞGELDİNİZ!**
***Aile, çete, lssd,lspd,lsms vb. alımlarımız hakkında detaylı bilgiler almak için discord sunucumuza katılabilir, en üst yetkililerimizden dahi bilgi alabilirsiniz.***

Fury Roleplay

Kayıtlı Üye
Reaction score
0

Tanıtım

Merhaba herkese, ben Efe. Zamanında birçok kez PD rolü yaptım ve yönettim. Yayınlara tekrar başlamamla birlikte ekibi tekrar kuruyorum.

Kriterler

• Minimum 17 yaş olmalı ve sesiniz polisliğe yakışır şekilde tok olmalıdır.
  • Hiyerarşi sistemine uymanız gerekmektedir.
  • Daha önceden PD rolü yapmış olmanız gerekmektedir.
  • Telsiz kodlarına hakim olup, o şekilde anons yapılmalıdır.
  • Belirli bir aktifliğinizin olması gerekmektedir.
  • Direkt üst rütbeden başlama fikriniz var ise hiç yazmayın. Sizin rolünüzü görmeden üst rütbe veremeyiz. Stajyer olarak başlarsınız ve üst rütbeniz tarafından incelenirsiniz.
  • Herhangi bir ekip ile birleşmeyi düşünmüyoruz.
Notlar

Sunucular yazarsa pd şefi var ise lütfen yazmayınız. Her daim yetki isteyen ve role uymayacaklar yazmasın lütfen. Departman içerisinde disipline önem veririm ancak yerine göre de eğlenir, güleriz.

İletişim bilgilerim,

Discord: Furina#5284
Sunucumuza beklerim

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!