Tips
Tips

[RE-RELEASE] Yeni Nesil Anti Cheat

☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆

FivemTurks.COM
Mesajlar
684
Katılım
22 Ocak 2020
Reaction score
57
Puanları
28

Reputation:NOT : (Konu baska bir user tarafindan onceden acilmisti. Konu bir problem kaynakli silinmisti. Tekrar paylasma geregi duydum. Ve emin olun son zamanlarin en cok ise yarayacagi method budur.)


LINK :

Resource indilo53'e aittir.

Merhaba, sunucunuza girip oyuncuları patlatan, herkese para dağıtan ve herkesin mesleğini polis yapan hilecilerden kurtulmak istiyorsanız indilo53 tarafından yazılmış "Resource Scrambler" tam da bu sorunu çözmeye odaklanmış bir script'tir. Bu script ile tüm hilecilerden kurtulacaksınız. Serverınızdaki tüm hileleri engeller.

Baslayalim.

FiveM Hile Engelleme - TÜRKÇE ANLATIM

Sunucunuzda kaydedilmiş bütün server ve client tabanlı event'ları karıştırarak lua injector kullanılarak yapılan hileleri engellemek için kullanılır.

Kullanım:

Bu scripti kullanmadan önce bütün dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın!
Bu linkten script'in son sürümünü indirin ve arşivden çıkarın.
Bütün resource klasörlerinizi "resources" klasörüne yerleştirin.
index-win.exe dosyasını çalıştırın. (VirusTotal) (exe dosyasına güvenmiyorsanız bu linkten gerekli dosyaları indirip npm kurulumu ve node ile kullanabilirsiniz.)
İşlem bittikten sonra scrambled-resources klasöründeki değiştirilmiş resource dosyalarını tekrardan sunucunuzdaki resources klasörüne yollayın. Bu kadar!


Event tabloları scrambled-resources/scrambler-events.json klasörü içerisinde bulunabilir.

scrambler:injectionDetected sunucu tabanlı event'ını dinleyerek kötü niyetli oyuncuları yakalayabilirsiniz. (server.cfg içerisinden "scrambler-vac" başlatmayı unutmayın)
 
M

MustafALPBaşarılı bir skript teşekkürler.
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!