RODRİQUEZ #3072 DOLANDIRICIDIR YAKINDA İSMİNİ DEĞİŞEBİLİR . İTİBAR ETMEYİNİZ .

Batuh4N

Kayıtlı Üye
Rodriquez #3072 Hakan adlı kişi bize web sitesi v.b Tasarım yapıcaktı anlaştık görüştük sonrasında uğraşmak zor geldiği zaman bizi sürekli başından salladı sürekli yazmadı sürekli tasarımı tamamladığını söyledi fakat ortada birşey yoktu sonrasında birden bir kaç kez aradıktan sonra ben yapmayacağım tasarımı ... adlı kişiye devrettim dedi ve gruptan ayrıldı sonrasındada ukala bir tavırla kavga etmeye başlandı sürekli küfürler etti araya ALLAH (c.c) yi dahi katıp küfür etmeye devam etti . Savunma hareketi olarak yanımdaki arkadaşlarımda Rodriquez #3072 Hakan adlı Kişiye Küfür ettiler . sonrasında adını yaymakla korkuttuğumuz zaman yapacağını söyledi fakat inanmıyoruz güvenmiyoruz sizde böyle insanlara İTİBAR ETMEYİNİZ GEREKLİ CEZAYI ALMASINI İSTİYORUM . DAHA FAZLA SS VAR FAKAT SINIRI AŞIYOR ÖDEME GEÇMİŞİM ÖDEMEYE DAĞİR GEÇMİŞİM V.B

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
M

MustafALP

Foruma hoş geldin. Öncelikle herhangi bir referansı olmayan bilinmeyen tanınmayan kişiler ile bu tür bir ticaret içerisinde bulunmak yanlış bir davranış. Referansı olsa bile e-ticaret de kurumsal olmayan adı sanı adresi bilinmeyen bir vergi levhasına, btk yer sağlayıcı belgesi olmayan adreslerden mümkün mertebe alışveriş yapılmaması tavsiye ediyorum. Çok geçmiş olsun. İyi forumlar.

☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆

Yönetici
Özel Üye
Kayıtlı Üye
Foruma hoş geldin. Öncelikle herhangi bir referansı olmayan bilinmeyen tanınmayan kişiler ile bu tür bir ticaret içerisinde bulunmak yanlış bir davranış. Referansı olsa bile e-ticaret de kurumsal olmayan adı sanı adresi bilinmeyen bir vergi levhasına, btk yer sağlayıcı belgesi olmayan adreslerden mümkün mertebe alışveriş yapılmaması tavsiye ediyorum. Çok geçmiş olsun. İyi forumlar.

Sayın moderatörüm en güzel açıklamayı yapmış, firma sahibi tagı Web tasarım tagı gibi üyeler biraz daha güvenilir sayılır.