Banner alanı
Banner alanı
Tips
Tips

Sunucu Tanıtım SE7EN Roleplay! | Günlük 140/160 AKTİF | WHITELIST AÇIK !!! | Türkiye'nin İlk ve En Büyük Sunucusu |

Jockeyduck

Özel Üye
Kayıtlı Üye
12 Kas 2020
11
0
1
seven2020-V15.png
2017'den bu yana, Türkiye'nin en köklü ve en büyük GTA5 sunucusu.
DUYURU
140 / 160 Anlık Oyuncu - Türkiye'nin en büyüğü!​
Nedir bu Roleplay?

Özellikle bu dönemlerde, eve kapalı yaşantınızda bir eğlence arıyorsanız sizin için biçilmiş bir kaftandır. Gerçek hayattan kopup bir dizi özelliklerle karakterinizi yaratıp GTA5'in Los Santos evreninde yaşadığınızı hayal edin, yazı tabanlı olarak diğer oyuncularla tanışıp, bir polis olarak suçla mücadele edebilir, bir bar sahibi olabilir, bir işletmede çalışıyor ya da o işletmeden haraç kesen yasadışı bir adam olabilirsiniz. Kısacası roleplay terimi GTA5 platformu içersinde gerçek hayatta ne yapabiliyorsak onları yapabilmek demektir. Tabii ki herşeyin sonuçlarını düşünerek :p :p :p


Merhabalar,

2017 yılında kurmuş olduğumuz Seven Role Play sunucusu, Türkiye'nin ilk sunucusu olmasının yanı sıra, üç yıldır hiç kimsenin ulaşamadığı oyuncu rekoruyla (251) zirvedeki yerini koruyor. Tüm aksiliklere rağmen, piyasada edindiği konumu ve markalaşmış ismiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Bir çoğunuz geçmiş dönemlerden ismimizi duymuş, sunucuda yer almış olabilirsiniz. Fark edeceğiniz üzere hiç bir zaman ismimizden, kalıcı üst yönetim ekibimizden ve markamızdan vazgeçmedik. Çünkü 2017 yılından bu yana hiç bir zaman oyuncularımıza haksızlık yapılmasına izin vermedik veya kalp kırıcı davranışlarda bulunmadık. Bu yüzden ortada herhangi bir utanılacak durum olduğunu düşünmüyoruz. Geçmiş dönemlerde sunucumuzu iki kere askıya almamız gerekti. Bunun en büyük sebebi üst yönetim kadromuzun kişisel hayatlarında yaşanan iş & kişisel hayat yoğunluğu. Bu dönem projemize ayıracak daha uzun bir vakit elde ettik ve sizlere kalıcı olarak hizmet vermek adına kolları sıvadık. Artık daha güzel günler için önümüze bakmalı ve geleceğe odaklanmalıyız.

Yaklaşık dört aydır açık olan sunucumuzun bu serüvendeki yolu katlanarak devam ediyor, rakiplerimize profesyonel-oyuncumuza etik yaklaşım politikamızla her zaman kullanıcı yanlısı olup kesintisiz rol deneyimi ve hizmeti için tüm ekibimizle çalışıyoruz. Bu ve bunun gibi birçok detay için lütfen forum ve discord sunucularımıza kayıt olun!
-
Tüm sorunlarınız ve geri kalan herşey için discord sunucumuza katılın!

NASIL OYNARIM?


 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Jockeyduck

Özel Üye
Kayıtlı Üye
12 Kas 2020
11
0
1
Perşembe akşamından geriye kalanları sizlerle paylaşmak istiyoruz! En yüksek aktif oyuncu sayımız 143!
Aynı zamanda farkımızı ortaya koyarken mahkeme rollerimizden kareleri de sizlerle paykaşmak isteriz! 

Jockeyduck

Özel Üye
Kayıtlı Üye
12 Kas 2020
11
0
1
Instagram hesabımızda paylaşılmasını istediğiniz bir görseliniz mi var ya da bir video? O halde onu bize iletin!
Detaylar:

Instagram Hesabımız: ((Takip etmeyi unutmayın!))
 

Jockeyduck

Özel Üye
Kayıtlı Üye
12 Kas 2020
11
0
1
Bütün oyuncularımız bizim için çok önemli. Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz! Hepinize bu keyifli roller için teşekkür ederiz. Sunucu içersindeki oyuncularımızla çektiğimiz LSPD oyuncularımıza ithafen aşağıdaki videomuzu size sunarım. İyi eğlenceler, iyi roller!
 

Jockeyduck

Özel Üye
Kayıtlı Üye
12 Kas 2020
11
0
1
Haftasonu roller hız kesmeden devam ediyor! Birbirinden renkli tekinlikler için aşağıdaki discord sunucumuza girerek herşeyden haberdar olabilirsin. 140+ kişi ile rol yapmak için kalitenin adresi Seven Roleplay!Aynı zamanda Instagram hesabımızı takip etmeyi unutma!
Instagram:

Dıscord:
 

Jockeyduck

Özel Üye
Kayıtlı Üye
12 Kas 2020
11
0
1
Hafta sonunu bitirdik, Seven Roleplay'de roller bitmedi! Hız kesmeden eğlenceye devam ediyoruz. Her hafta düzenli olarak içeriklerimizi ürettiğimiz youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Bu haftanın en güzel rollerinden bir videoyu seslendirmeli olarak sizin için derledik. Aynı zamanda mahkeme rollerimizin karakalem çizimlerini de sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Uzun süredir emek verdiğimiz bu platformda sizleri de aramızda görmek istiyoruz, yapmanız gerekenleri biliyorsunuz. Gelin beraber rol yapalım!Seslendirme için Lumi'ye karakalem çizimler için de Supphime'e teşekkür ederiz!


 

Jockeyduck

Özel Üye
Kayıtlı Üye
12 Kas 2020
11
0
1
Açılan legal işletmeler bizim için çok önemli. Sunucumuzda onların tanıtımı için videolarımızın çekimleri başladı!

Keyifli seyirler!

 

Jockeyduck

Özel Üye
Kayıtlı Üye
12 Kas 2020
11
0
1
Seven Roleplay hız kesmeden rollerine devam ediyor! Birliklerimizin keyifli rol deneyimleri ve yaşananları size her zaman kimseyi zan altında bırakmadan aktarmaya devam edeceğiz. Çünkü emin olmadığımız şeyi hiçbir zaman size aktarmadık ve "duyuru" kanallarımızdan geçmedik. Sonucu da aşağıya bırakmak istiyoruz. Vize ve sınav haftalarına rağmen dünkü oyuncu sayımız...

İyi eğlenceler!

 

Jockeyduck

Özel Üye
Kayıtlı Üye
12 Kas 2020
11
0
1
GÜNLÜK DUYURULAR

INSTAGRAM GOLD VIP çekilişimizin kazananı belli oldu! roleplayseven instagram hesabına giderek kazanın kim olduğunu görebilirsiniz, belki şanslı kişi sizsinizdir! Bu sırada instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın!


Hafta sonu Seven Roleplay'de başlar, Seven Roleplay'de biter. Her zaman roleplay deneyimlerinde ilklere imza atan Seven Ailesi bu gece de etkinlik ve rol deneyimiyle fark yaratmaya devam ediyor! Tek yapmanız gereken rol yapmak ve eğlenmek! Üstelik yanında 19.00 - 00.00 arası 2x PAYDAY ve EXP'de var! Keyifli Roller dileriz!


Discord kanalımızdaki #🤡7meme ve #📺ekran-goruntuleri kanallarına gönderi atabilmek için Forum ve Discord hesaplarınızı birbirine bağlamanız gerektiğini biliyor muydunuz? Nasıl mı yaparsınız? Videoda!

 

Zobydick

Kayıtlı Üye
2 Ara 2020
4
0
1
Sunucu aktif, roller hız kesmeden devam ediyor! Hayvanlara olan ilgimizi sunucumuzda da göstermek üzere gün içersinde birçok çeşitli etkinlik olacak!

 

Zobydick

Kayıtlı Üye
2 Ara 2020
4
0
1
Eşi benzeri görülmemiş Monster Truck etkinliğini geride bıraktık ve rollere tam gaz devam ediyoruz! 

Psyche

Kayıtlı Üye
10 Ara 2020
11
0
1
Ücretsiz GOLD VIP hakkında bilmeniz gerekenler için duyurumuza göz atın!
Bu akşam 20:00'dan sonra sunucuda olmayı unutmayın...
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!