Tips
Tips

Sunucu Tanıtım SunRise Roleplay - Hard Rp - Aile&Mafya Yok! - Çete Alımları, LSPD,LSMS Alımları Açık - Ekip Alımlarımız vardır. - P2w Yok

SunRise

Kayıtlı Üye
4 Tem 2021
2
0
1

## Biz Kimiz ##
SunRise ( Gün Doğumu ) yaş ortalaması +25 olan bir ekibiz belli başlı sunucularda yer aldığımız ve artık yapılan hatalardan para verenin düdüğü çaldığı yerde olmak istemediğimizden dolayı ekibimiz olarak bu yola baş koymuş bulunmaktayız. İlgili yönetim kadrosu her isteğinize dönüş yapabileceğimiz ticket sistemimiz ve rol yaparken keyif alabileceğiniz bir sunucu ile karşınızdayız..
• Özlediğiniz kaliteli rol ortamı.
• Yüksek FPS Full Optimize.
• İlgili yönetim ekibi.
• Yeni ve kullanışlı scriptler.
• Police , Sheriff , Ems alımlarımız açıktır
## Sunucu Özellikleri ##
• Pay To Win Kesinlikle yoktur.
• Sunucumuzda Silah satışı yoktur ( Etkinlik ve yarışmalarla verilecektir )
• Sunumuzda Donate araçlarının satışı yoktur.
• Bilinen '' Gangler ve Hikayesine uygun Custom Gang seçenekleri mevcut.
• Her işlemi yapabileceğiniz F3 menü
• Özel legal meslekler.
• Özel ve gizlenmiş illegal meslekler.
• Düzenli ve özel isteklere göre etkinlik.
• Araç hızları ayarlanmış ve ekonomi düzenlenmiştir.
• Anın tadını çıkararak rol yapabileceğiniz bir ortam arıyorsanız.
• Sizleride aramızda görmekten gurur duyarız.
• Sunucumuz 02.07.2021 Tarihinde hizmete geçecektir

Discord :

☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆

FivemTurks.COM
22 Ocak 2020
570
50
28
Hayırlı olsun,
Server sahiplerinin dikkatine ; forumumuzun sağ tarafında bulunan discord adresimize gelerek 🌀 Server Sahibi 🌀 permini almayı unutmayın ayrıca 「🏹」server-tanıtım kanalında ücretsiz bir şekilde sunucunuzu tanıtabilirsiniz.

Discord ;

Genel Sohbet
Kuralalr Yardım Kullanıcılar
Reklam satın alımları için kredi kartı ödemesi aktif edilmiştir , shopier güvencesi ile 256bit SSL ile korunan websitesi üzerinden reklam satın alabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra discord üzerinden veya forum üzerinden bizim ile iletişime geçip reklamınızı aktif hale getirebilirsiniz.
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.
  • ☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆:
    Fivemturks.com forumuna hoşgeldiniz , sohbet penceremiz aktif edilmiştir.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    Forum genel kurallarını lütfen okuyunuz! Chat üzerinde reklam yapmak, din, dil , ırkçılık ve küfür söylemleri yasaktır ve ban sebebidir.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    Forum genel kurallarını lütfen okuyunuz! Chat üzerinde reklam yapmak, din, dil , ırkçılık ve küfür söylemleri yasaktır ve ban sebebidir.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • ☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆:
    Server sahiplerinin dikkatine ; forumumuzun sağ tarafında bulunan discord adresimize gelerek 🌀 Server Sahibi 🌀 permini almayı unutmayın ayrıca 「🏹」server-tanıtım kanalında ücretsiz bir şekilde sunucunuzu tanıtabilirsiniz.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    @☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆, Aleykümselam hoşgeldin , türkiyenin gelişmekte olan fivem forumu fivemturks.com iyi günler diler.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    @☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆, Aleykümselam hoşgeldin , türkiyenin gelişmekte olan fivem forumu fivemturks.com iyi günler diler.
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
  • 🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM:
    🙌🏼 FιvᥱmTᥙrks.COM: Forum genel kurallarını lütfen okuyunuz! Chat üzerinde reklam yapmak, din, dil , ırkçılık ve...
    Sohbet 0
    Üst Alt
    Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!