Tips
Tips

Rehber The Last of Us dizisi için yeni görseller yayınlandı

FivemTurks.COM

Özel Üye
Mesajlar
94
Katılım
28 Ocak 2020
Reaction score
0
Puanları
6

Reputation:

The Last of Us dizisi için yeni görseller yayınlandı


Bildiğiniz üzere The Last of Us dizisi seneye HBO tarafından çıkış yapcak. Geçen haftalarda dizinin bize Neil Druckmann göstermişti. Buna ek olarak diziyle ilgili yeni fotoğraflar gelmeye başladı. Artık elimizde çok sayıda görsel var.
The Last of Us dizisi için heyecanımız artıyor


Twitter kullanıcısı tarafından çekilen görüntü düşük kaliteli ama belki de yüzü bir maske tarafından gizlenmiş olsa da başrol karakteri Joel'i canlandıran oyuncuya şimdiye kadarki en iyi bakışı sunuyor. Diğer set fotoğrafları, dizinin kıyamet sonrası dünyasında doğanın bir şehri nasıl geri almaya başladığını gösteriyor.

The Last of Us dizisi için yeni görseller yayınlandı


The Last of Us şu anda Kanada, Edmonton'daki Alberta Yasama Binası'nda çekim yapıyor. Temmuz ayında setten çekilen ilk fotoğraflar, Alberta yollarının Austin, Teksas sokaklarına benzeyecek şekilde yeniden tasarlandığını gösterdi. Haziran 2022’de sona erecek olan yapımın, ilk The Last of Us’ın olaylarını kapsamasını bekliyoruz. Ayrıca 2020’de piyasaya sürülen The Last of Us Part 2’ye dayalı içerikler görmemiz mümkün.

Dizinin yapımcılığını da üstlenen Naughty Dog eş başkanı Neil Druckmann, dün ‘The Last of Us’ gününü kutlamak için görüntüyü Twitter‘da paylaştmıştı. “Onları sette tam kostümlü olarak ilk gördüğümde, ‘Vay canına! Joel ve Ellie!’,” diye yazdı. “Naughty Dog’un The Last of Us HBO uyarlaması tüm hızıyla devam ediyor. Ayrıca size daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyorum (tüm projelerimizden).”

Dizinin çekimleri 2022’de bitecek


Game of Thrones oyuncuları Pedro Pascal ve Bella Ramsey, dizinin başrolleri Joel ve Ellie’yi oynayacaklar. Aktris Thandie Newton’un kızı Nico Parker (Dumbo’dan), Joel’in kızı Sarah’ı oynuyor.

, The Last of Us dizisinin ilk sezonunun yönetmenlerinden biri olacak. Kanada Yönetmenler Birliği sitesinde güncellenen bir yapım listesi, Neil Druckmann’ın ilk sezonun beş yönetmeninden biri olarak listeliyor.

Pilot bölümün yönetmeni Kantemir Balagov, geçen ay çekimler tamamlanırken Instagram’da boş bir sayfanın fotoğrafını paylaşmıştı. Ayrıca “Buradaki işim bitti” mesajını paylaşmıştı. Bu demek oluyor ki ilk bölümü Kantemir Balagov yönetti.

Aynı zamanda The Last of Us uyarlaması, Sony Interactive Entertainment tarafından orijinal oyun özelliklerini film ve TV’ye uyarlamak için oluşturulan bir stüdyo olan PlayStation Productions’ın ilk televizyon dizisi olacak.

Çernobil yaratıcısı Craig Mazin, Neil Druckmann ile birlikte gösterinin ortak yazarlığını ve yürütücü yapımcılığını üstleniyor. Mazin, dizinin yönetmenleri arasında da yer alıyor.


 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!