Tips
Tips

Sabit VORP Genel Duyuru & Bilgilendirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆

FivemTurks.COM
Mesajlar
689
Katılım
22 Ocak 2020
Reaction score
57
Puanları
28

Reputation:Merhabalar,

Genel olarak forum içerisinde bazı durumlardan göze çarpan birkaç konu hakkında bilgilendirme ve duyuru metnidir. VORP hakkında sorularınızın bazılarına yanıt bulmanızı umuyoruz.

Öncelikle Fivem Ticaret Merkezi adının altındaki "script" satışlarında VORP isminin geçtiğini gören birkaç konu gördük. VORP ekibinin bir üyesi ve developerı olarak scriptlerimizin %50 sinin FiveM Forumlarında bulunan hazır scriplerin bize uyarlanmış biçimi olduğunu söylemekten hiçbir zaman çekinmedik ve tekrar söylüyoruz. Geri kalan scriptlerin tamamı bize ait olup herhangi bir şekilde ticari kâr amacıyla satmayacağımızı bilmenizi isteriz.

VORP adını kullanarak "'scripti yazmalarında yardım ettim', 'bu scripti vorp a ben sattım' veya 'vorp developerıyım' " diye size gelip söyleyen insanların hiçbirisine kulak asmayıp bize doğrudan bildirebilirsiniz. Bu tarz yazılar yazan ve bizi olmadığımız bir tarzda göstermeye çalışan herkes hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.

Not: Herhangi bir şekilde açık kaynaklı kendi yazdığımız scriptimiz bulunmamaktadır.

Aşağıda bulunan resimde ekibimizin tamamı bulunmaktadır. Kendilerini ekibimizin bir üyesi gibi tanıtan insanlara aldırış etmeyiniz

222.png
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!