Tips
Tips

Sunucu Tanıtım YOLT Roleplay - discord.gg/UkQ6CenAuF

lerugzo

Kayıtlı Üye
Mesajlar
1
Katılım
29 Mar 2021
Reaction score
0
Puanları
1

Reputation:


TEKNİK: Sunucu dahilinde FPS sorunları, stutter ve lag gibi problemlerin yaşanmaması amacıyla paketimiz optimize edilmiş ve sunucumuzun teknik özelliklerine de uyarlanmıştır. Hedefimiz, sunucu listesinde yukarıda olmaktansa daha kaliteli bir roleplay deneyimi sunmak olduğu için, başlangıçta sunucu oyuncu sınırımız 64 olacak, kademeli şekilde yükseltilecektir. Açılış tarihimiz 12 Nisan olarak belirlenmiştir.

YÖNETİM: Yönetim ekibi, daha önce roleplay sunucularında en az 100 saat yöneticilik yapmış, çözüm odaklı oyunculardan oluşmaktadır. Discordumuzda kurulu ticket sistemi ile, anında ulaşabileceğiniz bir kadro sizi bekliyor.

OYUN: Sizi oynarken yormayacak, roleplay keyfini çıkarmanızı sağlayacak bir ekonomi ile şehre iniş yapacaksınız. İllegal meslek ile devam etmek isterseniz sizi birden fazla yol bekliyor. Karakterinize uygun mesleği seçmek size kalmış.

EKİP: Rol bilgisine göre oyuncu topluluklarını sunucumuza alıyoruz. Yardım paketleriyle bize verdiğiniz katkıyı size de yansıtmaya çalışacağız. Gelmek isteyen PD/SD vb. legal ekiplere de gerekli yardımlar, istenen düzenlemeler/eklentiler yapılacaktır. 

Ekli dosyalar

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!