Tips
Tips

Sabit Youtube İçeriği Paylaşma Örnek Konu! [ Herkes Okumuş Sayılacaktır ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

☆ ᴇʀᴍᴀɴ ☆

Yönetici
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2020
478
47
28
Herkese selamlar sevgili fivemturks.com severler ve ziyaretçileri ,

Forumumuz günden güne gelişirken bizlerde forumu bir adım ileriye nasıl götürürüz diye düşünüyoruz. Şimdide youtube için yeni başlayan oyun severler için bu kategoriyi açmaktan mutluluk duyarım. Saçma sapan videoların paylaşmak kesinlik ile yasaktır ve videolarınız sadece sizlere ait olmalı veya video sahibinden izin alınması gerekmektedir.

Öncelik ile videonuzu koymadan önce lütfen içeriğiniz hakkında bilgi verin... Video hakkında bilgiler , ürettiğiniz içerik hakkında bilgiler yazarak video linkini koymadan önce insanların bilgilenmesini sağlayın ve ardından içeriğinizi burada yayınlayın.

Her Video İçeriğiniz İçin Ayrı Konu Açılmalıdır. Tek Bir Konu Üzerinde Birden Fazla Video Paylaşamanız Yasaktır. Konunuz Direkt Olarak Sinilir...

ÖRNEKTİR!

Herkese selamlar arkadaşlar , yepyeni bir valorant videosu ile sizlerin karşısındayım. Videoyu izlerken hem kolsuzluğumuzu izleyip hemde keyif alabiliceğinizi düşünüyorum. Valorant için daha çok içerik üretmeyi düşünüyorum sizlerde videomu izleyip bana destek olabilir. Kendimi geliştirmemi istediğiniz yerleri yorum kısmına yazabilirsiniz.

VALORANT # BÖLÜM 2 | RAZE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!